Home   >>   Naujienos
Naujienos
Aktualijos PDF Spausdinti El. paštas

 

Jei vis dar abejoji ir nežinai, kokią specialybę rinktis

Gali sužinoti daugiau apie mūsų mokykloje rengiamas specialybes! Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla kviečia pagrindinių ir vidurinių mokyklų mokinius š. m. balandžio 21 d. nuo 9:30 val. į „Atvirų durų dienos“ renginį. Mokiniai ir mokytojai papasakos apie mokyklą, jūs galėsite apžiūrėti teorijos mokymo kabinetus, apsilankyti dirbtuvėse, sužinoti, kaip gyvena mokyklos bendruomenė, dalyvauti traktorių ir automobilių figūrinio vairavimo pratybose, vairuoti radijo bangomis valdomą automobilio modelį, skraidinti droną, pademonstruoti sportinius bei floristikos gebėjimus, iškepti sausainių ir kt. Mes visada esame šalia Tavęs.

Skaityti daugiau...
 
Mokyklos gyvenimas PDF Spausdinti El. paštas

 

Jurgį, atrakink žemę

„Jurgį, atrakink žemę“ – tokią puikią šventę organizavo Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla. Šventės metu, mūsų mokyklos mokiniai Inesa Ščerbo, Lolita Klimovič ir Veslav Dudzinski susipažino su Jurginių šventimo tradicija. Taip pat sudalyvavo tradicinio kiaušinio „jurgučio“ marginimo ir vainiko kūrimo konkurse, kuriame užėmė garbingą III-ią vietą. Eilinį kartą didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais.

Skaityti daugiau...
 
2 % pajamų mokesčio parama ir labdara PDF Spausdinti El. paštas

 

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtinta nauja nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 2% paremti pasirinktą ūkio subjektą.

Skaityti daugiau...
 
Skelbimai PDF Spausdinti El. paštas

 

  • Mokykla organizuoja traktorininkų kursus. Kursų trukmė - 2,5 sav.

Registruotis tel.: 860510092, 867933677, +370 5 235219

  • Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykloje organizuojami kursai pagal Ūkininkavimo pradmenų mokymo programą (valstybinis kodas 261062110), minimalaus profesinio pasirengimo ūkininkauti kvalifikacijos pažymėjimui įgyti.

Registruotis tel. 861027584

Daugiau informacijos

 

Skaityti daugiau...
 


Apklausa

Kokios informacijos ieškote mūsų svetainėje?
 

Galerija

vtvzum_praktyki_etnografia_022

Kas online?

Mes turime 23 svečius online

Kontaktai

Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla

Parko g. 2
LT-14147 Baltosios Vokės k.,
Vilniaus raj., Lietuva

Tel.: +370 5 235 22 23
+370 5 235 22 10

El. paštas: vtvzum@zebra.lt