Home   >>   Naujienos
Naujienos
Mokyklos gyvenimas PDF Spausdinti El. paštas

 

Projektas "Neringa“ 2 – oje klasėje

Šių mokslo metų gruodžio - vasario mėn 2 – oje klasėje buvo vykdomas projektas ,,Neringa“, integruotas į visus mokymo dalykus. Vaikai surinko daug įdomios medžiagos apie Nidą, Juodkrantę ir Smiltynę. Įdomiai medžiagą pristatė per pasaulio pažinimo pamokas. Lietuvių kalbos pamokose buvo skaitomos pasakos, padavimai apie milžinus ir ypatingai apie milžinę Neringą. Dailės pamokose, klausydami M. K. Čiurlionio muzikos ,,Jūra“, mokiniai nupiešė, kaip ir kokią įsivaizduoja Neringą. Technologijų pamokose antrokai lankstė iš popieriaus laivelius ir jais plaukiančius kapitonus. Apibendrindami savo nuveiktus darbus kovo 2 d. per matematikos pamokas vaikai iš įvairių geometrinių figūrų suklijavo savo sugalvotus laivelius, vėtrunges. Dirbo individualiai ir grupėmis. Šio projekto metu mokiniai plačiau sužinojo apie Kuršių Neriją, jos gamtą ir saugomus objektus. Išmoko greitai surasti vietovę žemėlapyje. Projektas buvo labai naudingas.

Skaityti daugiau...
 
2 % pajamų mokesčio parama ir labdara PDF Spausdinti El. paštas

 

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtinta nauja nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 2% paremti pasirinktą ūkio subjektą.

Skaityti daugiau...
 
Skelbimai PDF Spausdinti El. paštas

 

  • Mokykla organizuoja traktorininkų kursus. Kursų trukmė - 2,5 sav.

Registruotis tel.: 860510092, 867933677, +370 5 235219

  • Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykloje organizuojami kursai pagal Ūkininkavimo pradmenų mokymo programą (valstybinis kodas 261062110), minimalaus profesinio pasirengimo ūkininkauti kvalifikacijos pažymėjimui įgyti.

Registruotis tel. 861027584

Daugiau informacijos

 

Skaityti daugiau...
 


Apklausa

Kokios informacijos ieškote mūsų svetainėje?
 

Galerija

skait 2

Kas online?

Mes turime 12 svečius online

Kontaktai

Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla

Parko g. 2
LT-14147 Baltosios Vokės k.,
Vilniaus raj., Lietuva

Tel.: +370 5 235 22 23
+370 5 235 22 10

El. paštas: info@vtvzum.lt