Home   >>   Apie mus
Aktualijos PDF Spausdinti El. paštas

 

2017 m. gegužės 22 – 25 d. mokykloje viešės partnerinės mokyklos - Ostrudos profesinio mokymo centro (Lenkija) - delegacija. Tikslas – tolesnis projektinių veiklų vykdymas:

Nuo 2017 m. gegužės 5 d. Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla dalyvauja Europos Sąjungos Struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.4.1-ESFA-V-713-02-0001 "Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą informacinių sistemų ir registrų plėtra" veikloje.

 

 

 

 

 

Š. m. balandžio 20 d. mokykloje vyks, organizuojama Varšuvos gamtos mokslų universiteto Ekonomikos, komunikacijos ir konsultavimo katedros Ekonomikos mokslų fakulteto bei Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos, tarptautinė mokslinė konferencija. Konferencijos tema: „Turizmo plėtros problemos Lenkijoje ir Lietuvoje“. Iškilios asmenybės prof. habil. dr. Zygmunt Przychodzeń ir dr. inž. Elżbieta Jachimowicz ir jų mokslinė veikla.

 

 

 

 

 

Tarptautinis partnerių susitikimas

 

Gerbiami Mokytojai!

Prasidėjo strateginės partnerystės programos Erasmus + KA2 projekto „Tarptautinė partnerystė gerinant mokymo kokybę profesinėse mokyklose“ baigiamasis etapas, t.y. elektroninio vadovėlio testavimas. Bus vykdomi šių dalykų mokymai:

 1. Verslo etika (Business Ethics)
 2. Komunikacija (Communication)
 3. IKT

Nuo š. m. spalio 17 d. vyks integruoti atviri „Verslo etikos” (Business Ethics) užsiėmimai. Mokymai skirti dalyvaujantiems projekto veikloje mokiniams Jų tikslas – supažindinti projekto dalyvius su pagrindinėmis būtinomis verslo etikos taisyklėmis ir būsimų darbuotojų, vadybininkų bei darbdavių etinių pozicijų ugdymas. Mokymų apimtis – 30 akad. valandų. Mokinių atostogų metu bus vykdomi užsiėmimai mokytojams. Kviečiame lankytis on – line platformoje: ekonomik-lomza.moodle.org.pl

 

 

 

Tėvelių dėmesiui!

Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykloje (Vaidotai), nuo 2016 m. rugsėjo 1-os dienos bus vykdoma Bendrojo ugdymo skyriaus Pradinio ugdymo programa. Dėl priėmimo mokytis 1 – 4 -ose klasėse kreiptis į mokyklos administraciją, adresu Parko g. 2 , Vaidotai, telefonas 8 5-2352223, mob. tel. 868262444 vtvzum.lt

 

 

 

 


2016 m. absolventų dėmesiui!

Profesinio mokymo diplomų įteikimas įvyks 2016 m. birželio 29 d. 11:00 val. aktų salėje.

 

 

 

Jei vis dar abejoji ir nežinai, kokią specialybę rinktis

Gali sužinoti daugiau apie mūsų mokykloje rengiamas specialybes! Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla kviečia pagrindinių ir vidurinių mokyklų mokinius š. m. balandžio 21 d. nuo 9:30 val. į „Atvirų durų dienos“ renginį. Mokiniai ir mokytojai papasakos apie mokyklą, jūs galėsite apžiūrėti teorijos mokymo kabinetus, apsilankyti dirbtuvėse, sužinoti, kaip gyvena mokyklos bendruomenė, dalyvauti traktorių ir automobilių figūrinio vairavimo pratybose, vairuoti radijo bangomis valdomą automobilio modelį, skraidinti droną, pademonstruoti sportinius bei floristikos gebėjimus, iškepti sausainių ir kt. Mes visada esame šalia Tavęs.

Pageidaujama registracija tel. (8-5) 2352223 arba e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Atvykti į mokyklą galima iš Vilniaus autobusų stoties mikrobusu Nr. 224 arba autobusais Nr.3, 78.

 

 

 

Mes - parodos “Studijos - 2016” dalyviai

Š. m. vasario 4 – 6 d. LITEXPO rūmuose vyko žinių ir karjeros planavimo paroda “Studijos – 2016”. Mūsų mokykla tradiciškai šios parodos dalyvė. Siekėme, kad Lietuvos pagrindinių ir vidurinių mokyklų mokiniai, svarstydami tinkamo mokytis varianto, susipažintų su mūsų mokyklos veikla, tradicijomis, rengiamomis specialybėmis, ateities perspektyvomis. Demonstravome mūsų mokinių meninius darbus, rengiamos virtualios realybės vizualių produktų gamintojo specialybės įrangą: bepilotį lėktuvėlį su įmontuota fotografavimo ir filmavimo įranga, jos panaudojimo galimybėmis. Dalijome lankstinukus, moksleivio dienoraščius. Vasario 6 d. parodos scenoje demonstravome meninį pasirodymą „Vilniaus regiono skonių ir kvapų kelionės”. Džiaugiamės, kad pasirodymas puikiai pavyko, buvo dainuojama šokama, pristatomi tradiciniai totorių, karaimų patiekalai. O pabaigoje žiūrovai dalyvavo viktorinoje. Už teisingus atsakymus apdovanojimai – kibinai, spurgos, šimtalapis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vanda Jarmalkovič

 

 

 

Dalykimės džiaugsmu

Tokiu pavadinimu 2016 m. sausio 9 d. mūsų mokyklos aktų salėje 6 kartą įvyko Kalėdinis susitikimas. Nors vakaras tikrai buvo šaltas, pasidžiaugti šiluma ir gražios šventės džiaugsmu draugų ir pažįstamų būryje , pagiedoti kalėdinių giesmių atvyko daug svečių. Renginio šeimininkai – choras „Baladė” - sveikino atvykusius svečius: jungtinį „Pagirių dainorių“ ir evangelikų reformatų „Giesmė“ chorą, moterų ansamblį „Kolurija“ iš Rudaminos, kuriam vadovauja aktyvi ir darbšti Janina Pamarnackienė, savo balsu džiugina solistas Valdas Striužas, Parudaminio parapijos choras, kuriam vadovauja Valentina Trusevič, Vaidotų parapijos šlovinimo grupė „Amadeus“ vadovė Julija Grilauskienė). Visi kolektyvai pagiedojo po 3 kalėdines giesmes. Į susitikimą atvyko Pagirių seniūnė Marija Matiulevič, Vaidotų bendruomenės pirmininkė Laima Lazauskienė, Melekonių bendruomenės pirmininkas Liudas Kaškonas. Visiems už bendrystę dėkojo Vaidotų parapijos klebonas Ježi Vitkovski.

Antroje susitikimo dalyje skambėjo liaudies dainos, akordeonu akomponuojamos advokato Liudo Jasaičio ir žavios jo žmonos Genovaitės. Susitikimą organizavo Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Vaidotų skyriaus administratorė Teresa Koltan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laisvė ir Atmintis

2016 – ieji metai... Minime svarbiausius mūsų šalies istorijos momentus. Sausio 13 – oji - skausmu ir krauju įrašyta data. Nuo 8.00 val. ryto mokyklos languose sužibo atminimo žvakelių šviesa. Istorija nepamiršta, niekas nepamiršta. Mokiniai, mokytojai ir darbuotojai susirinko aktų salėje, vyksta integruotos lietuvių kalbos, istorijos ir muzikos pamokos – projekto „Laisvė ir Atmintis“ pristatymas. Tragiškus įvykius primena žvakės, gėlės, laužo imitacija. Mokinių skaitomos eilės, dainuojamos dainos, demonstruojama medžiaga skausmingai paliečia kiekvieno širdį. Salėje rimtis ir susikaupimas. Kokių siekių vedami ėjo žmonės prie televizijos bokšto, dėl ko aukojosi, ką išgyveno, pasakoja mokyklos direktorius – sausio 13 – osios įvykių dalyvis – Valdas Kazlauskas. Jaunimas išgirdo, kaip buvo šaudoma į beginklius žmones, kaip jie buvo mušami, traiškomi tankais. Visus sujaudino direktoriaus pavaduotojos ugdymui, lietuvių kalbos mokytojos Vandos Jarmalkovič atlikta rauda.

Istorijos mokytojas metodininkas Michal Treščinski su mokinių delegacija išvyko į Antakalnio kapines, padėti gėlių ir uždegti žvakių žuvusiems.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laisvės gynėjų 25 – ųjų metinių paminėjimas liudija, kad atminimas gyvas ir amžinai išliks žmonių širdyse.

Vanda Jarmalkovič, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 

 

Per šventes mergaitės pasipuoš savo darbo papuošalais

Lapkritis...gruodis... – ilgi ir tamsūs vakarai. Tačiau mūsų bendrabutyje gyvenančioms mergaitėms jie neprailgsta , mergaitės nenuobodžiauja. Joms bendrabučio auklėtojos iniciatyva organizavome rankdarbių pamokėles. Mergaitės, sumanios ir kūrybiškos, tikros savo amato meistrės Jolantos mokomos, gamina iš karoliukų įvairiausius papuošalus: auskarus, apyrankes, pakabukus... Jolanta kantriai rodo, aiškina ir pataria, kaip parinkti spalvas, kokie karoliukai bei darbo įrankiai reikalingi, kaip pradėti ir užbaigti darbą. Kiekviena pamokėlė baigiama pagamintų papuošalų paroda. O jie iš tikrųjų labai gražūs ... ir ypatingai mieli. Labai tiks pasipuošti per šventes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svečiuose Zarasų žemės ūkio mokykloje

2015 m. lapkričio 26 d. mūsų mokinė Inesa Ščerbo dalyvavo Zarasų žemės ūkio mokykloje konkurse "Mis mokykla - 2015". Konkursas vyko labai gražiai papuoštoje salėje. Konkurso dalyvės turėjo žengti podiumu, prisistatyti, parodyti savo talentą, šokį, eleganciją, žavesį, šypseną ir pademonstruoti pasisiūtą butaforinį rūbą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerbiami mokytojai ir mokiniai,

maloniai kviečiame į "Šv. Andriejaus" ir "Šv. Kotrynos" renginį, kuris vyks lapkričio 30d. 13:00 val. aktų salėje.

Programoje :

 • "Šv. Andriejaus" ir "Šv. Kotrynos" minėjimas;
 • burtai;
 • apdovanojimai;
 • bendra nuotrauka aktų salėje.

Organizatoriai

Mokinių savivalda

 

 

 

 

 

MOKYKLOS BENDRUOMENEI ORGANIZUOJAMAS SKLAIDOS SEMINARAS

2015-11-20 seminaras vyks antros pamokos metu nuo 8:50 val. 304 kab. Realizuojant „Socialinio paslaugų sektoriaus darbuotojų įgūdžių gavimas bei kompetencijų ugdymas kitose šalyse siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes ES darbo rinkoje“ NR 2015-1-LT01-KA102-013073 projektą.

 

 

 

Pirmo srauto dalyviai organizuoja sklaidos seminarą.

 

Mokiniai dalinsis įgytomis žiniomis su kitais socialinio darbuotojo padėjėjo mokiniais. Kiekvienas veiklos dalyvis pristatys savo profesinę dviejų savaičių praktiką socialinio sektoriaus organizacijose Italijoje (Sicilijoje) bei kalbinę ir kultūrinę programą.

Tikimės, kad seminaro metu paskatinsime jaunus žmones bei mokytojus įsitraukti ir aktyviai dalyvauti realizuojant šį projektą.

Seminaro organizatoriai

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai

 

 

 

Šaškių turnyras


2015 m. lapkričio 11 d. 10.00 val. mokyklos bibliotekoje įvyko šaškių turnyras tarp mūsų mokyklos ir Prūdiškių socialinės globos namų dalyvių. Turnyras organizuojamas bendradarbiaujant su socialiniais partneriais bei realizuojant Erasmus+ Nr. 2015-1-LT01-KA102-013073 projektą. Renginį organizavo I A ir I B socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės mokiniai bei projekto dalyviai. Prūdiškių socialinės globos namus atstovavo socialinio užimtumo specialistė Natalija Kirik su savo komanda. Rungtynių metu išaiškėjo komandinės pirmos, antros vietų nugalėtojai. Rezultatus paskelbė teisėjas - kūno kultūros mokytojas Juozas Mekionis. Nugalėtojams mokyklos direktorius Valdas Kazlauskas įteikė diplomus ir medalius, o visi dalyviai gavo padėkos raštus. Po smagaus renginio prie gražiai padengto stalo dalyviai dalijosi įspūdžiais. Vaišes paruošė mokytoja Lilija Vasilevska. Socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės mokiniai iškepė kibinus, obuolių pyragą. Prūdiškių socialinės globos namų dalyviai vaišino visus kvapniu pyragu. Prie vaišių stalo organizatoriai susitarė dėl kitų šaškių ir stalo teniso turnyrų, kurie planuojami gruodžio mėnesį Prūdiškių socialinės globos namuose.

Rezultatai:

I komandinę vietą užėmė Prūdiškių socialinės globos namų dalyviai: Laima, Mindaugas, Genadij, Natalija ir Juozas.

II komandinę vietą užėmė Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos dalyviai: Inga, Voitech, Teresa, Jaroslav, Viktorija.

Dėkojame visiems turnyro dalyviams, organizatoriams, bei palaikymo komandai.

Projekto koordinatorė Jelena Hejbovič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai

 

 

Mokinių savivaldos akcija "Nepamirškim išėjusiųjų"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiekvienais metais prieš Visų Šventųjų šventes mokinių savivaldos atstovai lanko mirųsių Mokytojų kapus ir uždega žvakutes.

 

 

Pabaigtuvių vainikas

2015 metų spalio 15 dieną surengėme nuostabią šventę. Skaitėme eilėraščius, rinkome obuolius mokyklos sode, tęsdami svarbią ir gražią tradiciją sodinome ąžuoliukus mokyklos teritorijos parke. Šiemet ši tradicija tapo ypač reikšminga, nes mokykloje pradėjo dirbti naujas direktorius Valdas Kazlauskas ir keletas naujų mokytojų: Marius Mackevičius, Pijus Mincevičius, Marius Pečkys, kurie ir pasodino vieną iš Lietuvos didžiųjų medžių. Vėliau keliavome į žemės ūkio paskirties laukus, kur rudeninio arimo paskutinę vagą užarė mūsų mokyklos mokiniai. Žemę palaimino parapijos kunigas Ježi Vitkovski, o praktinio mokymo vadovė Alina Komar pasakojo apie šių laukų istoriją. Po to visi ėjome į parką, kur mūsų laukė žaidimai, gyva muzika, skani ant laužo gaminta grikių košė bei kitos vaišės. Įdomiu akcentu tapo mokyklos direktoriaus pasveikinimas – „inauguracija“, kurio metu jam įteiktas „Labai stambaus ūkininko pažymėjimas“.

Džiaugiamės, kad renginio programa buvo turininga, prasminga ir įdomi, o renginio dalyviai, tiek mokiniai, tiek mokytojai galėjo nuoširdžiai pabendrauti. Smagu, kad kiekvienais metais mokyklos šventėje dalyvauja visa mokyklos bendruomenė.

 

I apeigų ir švenčių organizatorių grupės mokinė Daumantė Sakavičiūtė

 

 

Akcija „Vilties laukai“

Spalio 14 d. prie keturių Vilniaus sienų buvo pasodinti narcizai - vilties ir solidarumo simboliai, šios gėlės buvo skirtos sergantiems vėžiu. Akcijos organizatoriai Michalo Sopockos Hospisas su kampanija "Vilties laukai". Akcijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos III maisto ir I apeigų grupių mokiniai bei mokytojai Janina Veličkienė, Honorata Gavrilovskienė, Irena Sinkevič. Tikime, kad pasodintos gėlės taps solidarumo ir tarpusavio pagalbos žingsniu.

Renata Jasinska

 

 

2015 m. spalio 15 d. 14:00 val. kviečiame mokinius ir mokytojus į mokyklos derliaus šventę "Pabaigtuvių vainikas"

 

Programoje:

 • rudeninis arimas
 • ąžuoliukų sodinimas
 • vainikų pynimas
 • obuolių rinkimai
 • pramogos prie laužo
 • šeimininkių vaišės

Organizatoriai

 

 

Gerbiami Mokytojai,

Kviečiame jus į kvalifikacijos kėlimo seminarą "Mano svajonių mokytojas", kuris vyks spalio 5 d. 8:15 Istorijos kabinete.

Programa:

 • Rudens puokščių paroda
 • Paskaita "Sveikinu Mokytojau"
 • Kavos pertraukėlė ( mokytojų kambarys)
 • Neformalūs užsiėmimai
 • Pietų pertraukėlė ( valgykla)
 • Praktiniai užsiėmimai (aktų salė)

BŪTINA !!! Aprangos kodas - "Mokyklinukai" + sportinė apranga

Renginio organizatoriai : I apeigų ir švenčių organizatorių grupė ir visos mokyklos mokiniai.

 

2015 m. spalio 1 d. mūsų mokykloje įvyko koncertas skirtas Tarptautinei muzikos dienai. Mokykloje sviečiavosi jaunieji menininkai iš Pagirių muzikos mokyklos / dir. Jerzy Krupicevič/. Jaunų muzikantų atliekama įvairių žanrų muzika sukūrė ypatingą, šiltą ir jaukią atmosferą. Maloniu akcentu tapo mūsų Direktoriaus jausmingai ir profesionaliai atliktas liaudies dainos posmas. Mokyklos atstovai gelėmis ir karštais plojimais dėkojo už gražią šventę. Renginį organizavo muzikos mokytoja Teresa Koltan. Savo ruožtu už maloniai praleistas muzikines akimirkas atsidėkojo III kurso virėjo specialybės mokiniai, kurie paruošė rudeninių vaišių stalą.

 

 

2015-2016 mokslo metų atidarymo iškilmės – rugsėjo 1d. 9:00 val. aktų salėje.

Sėkmingų 2015-2016 mokslo metų!

 

Apklausa

Kokios informacijos ieškote mūsų svetainėje?
 

Galerija

szpak 3

Kas online?

Mes turime 16 svečius online

Kontaktai

Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla

Parko g. 2
LT-14147 Baltosios Vokės k.,
Vilniaus raj., Lietuva

Tel.: +370 5 235 22 23
+370 5 235 22 10

El. paštas: info@vtvzum.lt