Home   >>   Apie mus   >>   Veikla   >>   Pasiekimai
Pasiekimai PDF Spausdinti El. paštas

2012 m.

1. Diana Sivinskaja (II mais mok.) – Padėkos raštas už gerą profesinį pasirengimą ir praktinius įgūdžius profesijų konkurse „Žemės vaikai 2012“ (LR Žemės ūkio ministerija).

2. Lilija Vasilevska (mokytoja) – Padėka už ugdomąją veiklą, aktyvų dalyvavimą ir kūrybinių idėjų įgyvendinimą parengiant 5 vietos laimėtoją Respublikinio virėjo profesinio meistriškumo konkurso „Žemės vaikai 2012“ II etape (Alytaus PRC).

3. Jaroslav Samosionok (II tur mok.) – Padėka už dalyvavimą respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Žemės vaikai 2012“( Veisiejų technologijos ir verslo mokykla).

4. Ana Adamovič (mokytoja) - Padėka už mokinių paruošimą respublikiniam profesinio meistriškumo konkursui „Žemės vaikai 2012“ (Veisiejų technologijos ir verslo mokykla).

5. Radoslav Mašaro (II tech mok.) - Padėka (IV vieta) už dalyvavimą respublikiniame profesinių mokyklų technikos priežiūros verslo darbuotojo ir agroserviso darbuotojo mokinių profesinio meistriškumo konkurse „Žemės vaikai 2012“(VŠĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla).

6. Teresa Koltan (vadovė) – Padėka Vaidotų mišriam chorui „Baladė“ už dalyvavimą Kalėdinių ansamblių apžiūroje.2012 m.(Vilniaus rajono savivaldybė).

7. Teresa Koltan (vadovė) – Padėkos raštas VTVŽŪM merginų duetui „Saulutės“ už mėgėjų meno puoselėjimą, jaunimo meninių gebėjimų ugdymą šventės „Žemės vaikai 2012“ proga (LR Žemės ūkio ministerija).

8. VTVŽŪM - Padėka už meniškai įrengtą kiemelį, atspindintį moksleivių kūrybą, krašto tautodailę ir kulinarinį paveldą konkurse-šventėje „Žemės vaikai 2012“(Programos „LEADER“ ir ŽMMC).

9. Lilija Vasilevska (mokytoja) – Padėka už geranoriškumą ir profesionalią pagalbą Vilniaus m. Progimnazijai XXV Jono Pauliaus II vardo Mokyklų Forumo metu.2012m.

2013 m.

10.Jonas Žekas (I auto mok.) – Diplomas laimėjusiam I vietą Vilniaus regiono profesinių mokyklų suvirintojų meistriškumo konkurse „Geriausias suvirintojas 2013“(VTVPMC).

11.Edgar Ščerbo (II tech mok.) – Padėka už aktyvų dalyvavimą Vilniaus regiono profesinių mokyklų suvirintojų meistriškumo konkurse „Geriausias suvirintojas 2013“(VTVPMC).

12.Radoslav Mašaro (III tech mok.) - Padėka už aktyvų dalyvavimą Vilniaus regiono profesinių mokyklų suvirintojų meistriškumo konkurse „Geriausias suvirintojas 2013“(VTVPMC).

13.Edmund Boguslav Vilkicki (II tech mok.) - Padėka už aktyvų dalyvavimą Vilniaus regiono profesinių mokyklų suvirintojų meistriškumo konkurse „Geriausias suvirintojas 2013“(VTVPMC).

14.Zygmunt Stankevič (mokytojas) – Padėka už mokinių paruošimą Vilniaus regiono profesinių mokyklų suvirintojų meistriškumo konkursui „Geriausias suvirintojas 2013“(VTVPMC).

15. Janina Sidelnik (II mais mok.) - Padėka už laisvalaikio kūrybos darbų parodoje-konkurse, skirtame Motinos dienai, laimėjusią I vietą.2013m. (Trakų Vokės bendruomenės kultūros centras).

16.Sandra Kazakevičiūtė (II mais mok.)- Padėka už laisvalaikio kūrybos darbų parodoje-konkurse, skirtame Motinos dienai, laimėjusią II vietą.2013 m.(Trakų Vokės bendruomenės kultūros centras).

2014 m.

17.Evelina Blaževičiūtė (II mais mok.)– Padėka už dalyvavimą mokinių nacionaliniame virėjų profesinio meistriškumo konkurse „Žemės vaikai 2014“(Utenos RPMC).

18.Andrej Jegorovas (II tech mok.) - Padėka už dalyvavimą respublikiniame profesinių mokyklų technikos priežiūros verslo darbuotojo ir agroserviso darbuotojo mokinių profesinio meistriškumo konkurse „Žemės vaikai 2014“(VŠĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla).

19.VTVŽŪM - Padėka už kūrybinį bendradarbiavimą organizuojant šventė „Vidurvasaris Vaidotuose“.2014 m.(Vaidotų bendruomenės pirmininkė).

2015 m.

20. Padėka už dalyvavimą mokinių nacionaliniame virėjų profesinio meistriškumo konkurse.

21. Padėka už dalyvavimą apeigų ir švenčių organizatorių profesinis meistriškumo konkurse.

22. Padėka už dalyvavimą respublikiniame profesinių mokyklų technikos priežiūros verslo darbuotojo ir agroserviso darbuotojo mokinių profesinio meistriškumo konkurse.

23. Padėka už dalyvavimą konkurse „Jaunasis automechanikas“.

2016 m.

24. Padėka už dalyvavimą konkurse „Jaunasis automechanikas“.

25. Padėka už dalyvavimą konkurse „Mis mokykla“ (Zarasai).

26. I vieta verslumo konkurse „Profadienis“.

27. Padėka už dalyvavimą LABO žaidynėse.

28. III vieta už dalyvavimą konkurse – mugėje „Jurgi, atrakink žemę“ (Deveniškės).

29. Padėka už dalyvavimą apeigų ir švenčių profesinio meistriškumo konkurse.

30. III vieta už dalyvavimą mugėje – konkurse „Tradiciniai amatai – tautos paveldas“.

31. Padėka už dalyvavimą konkurse „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“.

 

 

 

 

 

Apklausa

Kokios informacijos ieškote mūsų svetainėje?
 

Galerija

Kas online?

Mes turime 35 svečius online

Kontaktai

Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla

Parko g. 2
LT-14147 Baltosios Vokės k.,
Vilniaus raj., Lietuva

Tel.: +370 5 235 22 23
+370 5 235 22 10

El. paštas: info@vtvzum.lt